Liv Avail AR 1 2022
.png?60ace0b1)
.png?60ace0f6)

Detailní popis produktu
VŠESTRANNÉ, POHODLNÉ A CENOVĚ DOSTUPNÉ SILNIČNÍ KOLO URČENÉ PRO VŠECHNY CYKLISTKY S TOUHOU PO DOBRODRUŽSTVÍ – TO JE AVAIL AR. TOHLE KOLO JE NAVRŽENÉ TAK, ABY VÁM OTEVŘELO NOVÉ MOŽNOSTI – DÍKY VHODNÉ GEOMETRII A ŠIRŠÍM PNEUMATIKÁM SE NEMUSÍTE OMEZOVAT JEN NA KVALITNÍ ASFALTOVÝ POVRCH, ALE KLIDNĚ SI VAŠI TRASU MŮŽETE NAPLÁNOVAT I PŘES POLNÍ CESTY NEBO PO HORŠÍCH SILNICÍCH.
HLAVNÍ PŘEDNOSTI
Hliníkový rám ALUXX a karbonová vidlice
Avail AR je postaven na moderním a lehkém hliníkovém rámu ALUXX s vnitřním vedením bowdenů a integrovanou sedlovou objímkou. Geometrie rámu vytváří pohodlnou vytrvalostní jízdní pozici. Rámy ALUXX, vyráběné z kvalitní hliníkové slitiny v naší vlastní továrně, přinášejí vysokou tuhost a pevnost při nízké hmotnosti. Lepší tlumení vibrací a tím i snížení únavy rukou zajistí karbonová vidlice.
Vysoké pohodlí
Rám je navržen tak, aby vám poskytl vysoké pohodlí, a to i na silnicích a cestách s horším povrchem. K vyššímu komfortu pomáhá také karbonová sedlovka D-Fuse, která díky svému specifickému „D“ tvaru umožňuje mírné „pružení“ a pomáhá tak tlumit vibrace. Na stejném principu jsou založena i řídítka, která ve směru dolů mírně pruží a tím pomáhají snižovat únavu rukou, zatímco nahoru poskytují vysokou tuhost.
Výborná ovladatelnost
Hydraulické kotoučové brzdy mají vyšší účinnost a lepší dávkování brzdné síly než brzdy ráfkové, což zlepšuje ovládání kola, a to i za proměnlivého počasí. Brzdy jsou upevněny pomocí plochých úchytů flat mount a 12mm pevné osy zajišťují potřebnou tuhost. Více jistoty vám dodají i širší pláště s jemným vzorkem, které jsou navíc bezdušové – tato technologie snižuje riziko defektu a zlepšuje jízdní vlastnosti.
-
VelikostiXXS, XS, S, M, L
-
BarvaTerracotta/Black
-
RámALUXX-Grade Aluminum, 12x142mm thru-axle, disc
-
VidliceAdvanced-Grade Composite, full-composite OverDrive steerer, 12x100mm, disc
-
Tlumič-
-
ŘídítkaLiv D-Fuse SL, 31.8mm XXS:38cm, XS:38cm, S:40cm, M:40cm, L:42cm
-
GripyLiv All Condition
-
PředstavecGiant Contact XXS:70mm, XS:70mm, S:80mm, M:90mm, L:90mm
-
SedlovkaGiant D-Fuse, composite XXS:350mm, XS:350mm, S:350mm, M:350mm, L:350mm
-
SedloLiv Approach
-
Pedály-
-
ŘazeníShimano 105 ST-R7025
-
PřesmykačShimano 105
-
PřehazovačkaShimano 105 GS
-
BrzdyShimano 105, 160mm rotors
-
Brzdové pákyShimano 105 GS
-
KazetaShimano 105, 11-speed, 11x34
-
ŘetězKMC X11EL-1
-
KlikyShimano FC-RS510, 34/50 XXS:165mm, XS:165mm, S:170mm, M:170mm, L:172.5mm
-
Středcartridge
-
RáfkyGiant P-R2 Disc wheelset
-
NábojeGiant P-R2 Disc wheelset
-
DrátyGiant P-R2 Disc wheelset
-
PláštěGiant Gavia Fondo 2, 700x32c, tubeless
-
Doplňky38mm max tire size
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.